Časté otázky

 

1. Prečo sa registrovať na PneuTest.EU?

Registráciou získaš prehľad o novinkách, najnovších článkoch a testoch zo sveta pneumatík, v budúcnosti aj o aktuálnych zľavách vo vybraných e-shopoch.

2. Ako sa registrovať?

Jednoducho. Klikneš na “Registrácia” v pravej hornej časti obrazovky a vyplníš 3 základné údaje (používateľské meno, e-mail, heslo) a následne kliknutím na
VYTVORIŤ POUŽÍVATEĽSKÉ KONTO dostaneš e-mail pre potvrdenie registrácie.
Pozor, e-mail môže byť vyhodnotený ako SPAM.

3. Prečo máš pridať hodnotenie?

Svojim objektívnym hodnotením môžeš pomôcť pri výbere pneumatiky každému vodičovi, ktorý navštívi PneuTest.EU a pozrie si tvoje hodnotenie.

3. Prečo byť fanúšikom PneuTest.EU aj na Facebooku?

Každý, kto sa stane fanúšikom PneuTest.EU aj na Facebooku, nám vyjadri podporu a samozrejme získa prehľad o novinkách, najnovších článkoch a testoch, o anketách a v neposlednom rade nám tým pomôžeš propagovať stránku medzi svojimi priateľmi (tiež vodičmi), ktorým naša stránka tiež môže pomôcť pri vhodnom výbere pneumatík pre svoje auto.

5. Zabudol som prihlasovacie heslo

Pre vygenerovanie nového prihlasovacieho hesla nás kontaktuj na náš e-mail: info@pneutest.eu a my ti heslo vygenerujeme do 24 hodín a pošleme na tvoju e-mailovú adresu, pod ktorou si sa zaregistroval tu, na PneuTest.EU.